رویه برگشت یا تعویض کالا


آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های زانیله بوده است در این راستا می کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. برای بسیاری از محصولات، فروشگاه اینترنتی زانیله 7 روز فرصت برای بازگشت و تعویض درنظر گرفته است.کدام کالاها قابلیت برگشت یا تعویض را دارند؟

1. تمامی محصولات موجود در وب سایت قابلیت تعویض را دارند بجز لباس زیر (مردانه، زنانه، بچه گانه)، انواع زیرپوش، جوراب ، دستکش وهرگونه کالای داخل پک بهداشتی، زیورآلات و عطر و ادکلن. تنها موارد مذکور به دلیل رعایت مسائل بهداشتی و حقوق شخصی مشتریان محترم  قابلیت برگشت یا تعویض ندارد.

2. وجود نقص و ایراد در محصول دریافتی مانند پارگی و زدگی و... (توجه داشته باشید ایراد وارده ناشی از استفاده نادرست از کالای خریداری شده یا مسائلی نظیر آن نباشد زیرا این مشکلات جزو شرایط ذکر شده محسوب نمی شود).

3. درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش یا پوشاک تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و برچسب، مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد. (هزینه های تعویض کامل با مشتری است).

4. عدم مطابقت محصول خریداری شده با محصول دریافتی

.

کالاهای قابل برگشت یا تعویض ، هنگام ارسال چه شرایطی باید داشته باشد؟

1. اتیکت کالا باید سالم باشد. در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ ها ، کالای خریداری شده قابل استرداد نمی باشد.

2. درخواست تعویض تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش یا پوشاک تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و برچسب، مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

3. ایراد ظاهری در لباس دیده نشود.

3. عطر و ادکلن ها در صورتی که در وضعیت کاملا پلمپ باشند قابل تعویض هستند.

.

توجه : در صورتی که کارشناسان ما ایراد کالا را تایید نکنند و یا عدم رعایت موارد فوق کالا بصورت پس کرایه به مشتری ارجاع داده خواهد شد.

توجه : در صورت انقضای بازه ی 7 روزه، بسته تعویضی بصورت پس کرایه به مشتری بازگردانده می شود.

توجه : چنانچه درخواست تعویض کالایی را دارید، که دارای کالای هدیه می‌باشد، در صورت استفاده از کالای هدیه یا عدم رعایت نکات شرایط برگشت کالا، مبلغ کالای هدیه از مبلغ کل کسر می‌گردد.

.

کالا های قابل برگشت یا تعویض را چگونه ارسال کنیم؟

آدرس : کردستان - بانه - بلوار بلال حبشی روبه روی هتل شار ، کوچه پژمان 2

شماره تلفن : 50564-087342       کدپستی : 6691973544

موبایل : 3956-666-0918 ( تلگرام+اس ام اس)

توجه : لطفاً قبل از هر اقدامی ،با کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش زانیله تماس حاصل کرده و از ارسال کالا بدون هماهنگی جداً، خودداری نمایید.


تلگرام تخفیف میخوای؟ یه نگاه به کانال تلگرام بنداز!